niedziela, 21 grudnia 2014

Mizuno Lightning RX 2 Mid


Tak prezentują się moje nowe buty do grania w siatkówkę halową. Jeśli chcecie przeczytać z jakich materiałów są zrobione i dowiedzieć się za co odpowiedzialna jest każda ich część to zapraszam tutaj. Jeśli wystarczy mój opis to czytajcie dalej. Jak te buty prezentują się na nodze?Zawsze miałam niskie buty to grania, pierwszy raz zdecydowałam się na takie do kostki, żeby poprawić stabilizację nogi. Nigdy nie miałam kontuzji, ale jednak lepiej jest zapobiegać niż leczyć, a z racji tego, że nie będę nosiła stabilizatorów na zdrowe kostki, bo to się mija z celem to takie wyższe buty powinny mi wystarczyć. 
Na początku czułam się dziwnie, że coś tam mam na kostce, ale już się przyzwyczaiłam.

Zalety:
 • Na czubku buta siateczka wykonana z twardego materiału, co na pewno będzie zapobiegało robieniu się dziur, tak jak miało miejsce w przypadku siateczek ze zwykłych cienkich materiałów,
 • mnóstwo wywietrzników,
 • bardzo lekkie,
 • świetna kolorystyka - będą pasowały do każdego stroju, bo są czarno-białe, poza tym zawsze można wymienić sznurówki na dowolny kolor :)
 • +10 do wyskoku (:D)

Jakieś wady? Może jedynie to, że przez te sztywne materiały, które będą zapobiegały niszczeniu może być trochę ciężej przyzwyczaić się stopie. Żadne z wcześniejszych butów, które miałam nie obtarły mnie tak jak te. Ale powoli już się dopasowują, więc będzie dobrze :)


Nowe buty i od razu sypią się nagrody.

2 komentarze:

 1. ja jakoś nigdy nie lubiłam grać w siatkę, ale bardzo lubię oglądać mecze ;) butki świetne !

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję nagrody. Ja uwielbiam grać w siatkówkę. Chciałam nawet zapisać się na jakieś dodatkowe treningi, ale w tym roku niestety nie mam na to czasu. Liczę, że w przyszłym mi się uda. Bardzo fajnie, że jesteś zadowolona z tych butów.

  http://whispersofstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń